19.8 C
Скопје
22:02 - 19 мај, 2024

Ознака : трговски центар

ЛајфстајлСцена

Ги изненади купувачите во молот! Ќе забележите дека таа носи само танга на себе? (ВИДЕО)

Igor
Плејбој-зајачицата Франсиа Џејмс ги запрепасти купувачите во еден трговски центар во боди-паинт костим на Спајдер Мен. Таа сама си ја објави снимката на својот профил...