26.8 C
Скопје
13:59 - 14 април, 2024

Ознака : тоше поп симонов

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Видео) Тоше Поп Симонов ја аранжираше новата песна на Алка Вуица, во најава и албум

Еспресо
Алка Вуица, една од најплодните хрватски авторки, има нов сингл со наслов „Не мислим више на тебе“. Музиката е со потписот на Марија Мирковиќ, некогашната...