25.8 C
Скопје
13:39 - 25 мај, 2024

Ознака : Тони Попов

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Каде вечерва: „Минливост“ изложба на слики од Тони Попов

М.П
Од вторник 28 март, 19:30 часот во Културно-информативниот центар ќе се отвори изложбата на слики „Минливост“ на Тони Попов. „Минливост“ е серијал од околу 40...