24.8 C
Скопје
12:16 - 25 мај, 2024

Ознака : Тилан Блондо

Ви Препорачуваме

На 8 години беше прогласена за најубаво девојче во светот, а сега се појави во Париз и ги воодушеви сите! (ФОТО)

Васко Спасоски
Манекенката Тилан Блондо (18) се прослави откако медиумите пред 10 години ја нарекоа најубавата девојка на светот, а нејзината убавина низ годините како растеше дополнително...