14.8 C
Скопје
06:08 - 22 мај, 2024

Ознака : тијана ем

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Тијана Ем во најпровокативно издание досега: Црна тантела, халтер, танга…

Еспресо
Пејачката Тијана Милентијевиќ, попозната како Тијана Ем, пред неколку недели го претстави својот нов партнер. Станува збор за раперот Вук Моб. Од самиот почеток, нивната...