19.8 C
Скопје
22:04 - 19 мај, 2024

Ознака : тежи

Секојдневие

Левата рака на Мирка „тежи“ милион швајцарски франци (ФОТО)

Еспресо
Сопругата на Рожер Федерер, Мирка, од трибините го следеше трилерот против Милман, а на фотографите не им побегна „украсот“ на нејзината лева рака. Во моментите...