16.8 C
Скопје
08:03 - 22 мај, 2024

Ознака : тереза палмер

СветСлајдерСцена

Познатата актерка Тереза Палмер дои 8 години по ред

Еспресо
Актерка Тереза ​​Палмер (35) се отвори за својата комплицирана врска со доењето на трите деца. Во моментов, Палмер е бремена и за неколку недели ќе...