18.8 C
Скопје
22:33 - 19 мај, 2024

Ознака : телевизор

ЛајфстајлСцена

Сите во шок: водителот Огнен Амиџиќ на својот Твитер објави порно-видео (+18)

Igor
Водителот Огнен Амиџиќ објави бизарен клип на својот профил на Твитер со кој ги изненади, но и ги насмеа своите следбеници. Видеото се случило во...