23.8 C
Скопје
15:45 - 30 мај, 2024

Ознака : теленовела

ЛајфстајлСцена

Се сеќавате на Ранду? Погледнете како изгледа денес (ФОТО)

Igor
Во теленовелата „Касандра“, која цела Македонија ја гледаше во 90-те, најпознати ликови беа Игнасио и Касандра. Сепак, многумина го забележаа Ранду, фрлачот на ножеви кој...