10.8 C
Скопје
05:40 - 23 мај, 2024

Ознака : тамра дае

Секојдневие

Оваа убавица е фитнес инспирација која може да биде пример за секого! (ФОТО)

Еспресо
Тамра Дае е фитнес модел која уште од рана возраст се одлучила животот да му го посвети на спортот, па го одбрала фудбалот како своја...