10.8 C
Скопје
05:40 - 23 мај, 2024

Ознака : тами хембров

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Инфлуенсерката со најпознатиот задник повторно го „сруши“ интернетот! (ФОТО)

Еспресо
Инфлуенсерката Тами Хембров има само 26 години, а стана ѕвезда во Австралија и една од најпосакуваните девојки која на секој чекор привлекува внимание. Прекрасната Тами...