Ознака : свршеник

Свет Сцена

Почина свршеникот обвинет за смртта на ќерката на Витни Хјустон!

Слободен Печат
Ник Гордон, кој беше осуден на смрт поради убиството на неговата девојка Боби Кристина Браун, ќерка на Витни Хјустон, е пронајден мртов. Оваа информација ја...