Ознака : сварени

Секојдневие

Ви останале вишок сварени тестенини? Еве како да ги искористите…(ВИДЕО)

Igor
Погледнете што да правите доколку ви останале вишок сварени тестенини. Не е економично да се фрлаат, па затоа можете да ги претворите во некое друго...