Ознака : софија маниташевиќ

Лајфстајл Сцена

Цела Србија зборува за нејзината афера со фудбалерот: Јовиќ поради неа ги остава жената и детето?

Igor
Српската шоубизнис сцена деновиве ја тресе нов љубовен скандал меѓу манекенката Софија Милошевиќ и фудбалерот Лука Јовиќ. Како што пренесува Стори, тие започнале тајна врска...