Ознака : силиконски гради

Лајфстајл Сцена

За малку ќе се „разбегаа“ силиконите! Погледнете како изгледаше Луна на модната недела во Белград! (ФОТО)

Igor
Луна Џогани вчера имаше свој настап на модната недела во Белград со нејзината песна „Девети круг“, меѓутоа ги изненади присутните со нејзиниот провикативен изглед. Во...
Лајфстајл Сцена

Луна Џогани не престанува да ги покажува новите силиконски гради (ФОТО)

Igor
Победничката „Задруга 2“, Луна Џогани беше гостинка во емисијата „Амиџи Шоу“ кај Огнен Амиџиќ и ги доби сите аплаузи за својот изглед. Таа за оваа...