Ознака : Села Вејв

Свет Сцена

Актерот Џејми Фокс во врска со пејачка која е шест години помлада од неговата ќерка! (ФОТО)

Васко Спасоски
Американскиот актер Џејми Фокс (52) е фотографиран на луксузна јахта со младата пејачка Села Вејв (19). Познатиот актер во 2020 година ја започна на својата...