Ознака : секси сцени

Балкан Ви Препорачуваме Лајфстајл Сцена

Пеколно „жешки“ сцени на почетокот од новиот спот на Катарина Грујиќ: Го фатила момчето во неверство, па подготвува одмазда (ВИДЕО)

Еспресо
Музичката балканска ѕвезда Катарина Грујиќ (27) денеска премиерно ја објави новата песна „Мушка курва“, за чија екранизација оддели дури 20.000 евра. Високобуџетниот спот зборува за...