Ознака : пит и бас

Лајфстајл Сцена

Поради овие РАПЕРИШТА – фраеришта ќе го славите животот!

Igor
Пит и Бас се познати како најстари рапери што се фатиле за микрофон. Овие лондончани, очигледно дека подолго се занимавале со музика, ама никој не...