Ознака : пет дена

Филм и ТВ

Марк Волберг откри како го загубил вишокот на килограми за само пет дена (ФОТО)

Еспресо
Физичкиот изглед на актерите е многу важен, а некои од нив поради улогите практикуваат екстремни диети и за само неколку дена губат вишок на килограми....