23.8 C
Скопје
15:17 - 28 мај, 2024

Ознака : оливер стоун

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Оливер Стоун го нарече Бајден „многу опасен дедо“: Грешка е да се гласа за него

Еспресо
Американскиот режисер Оливер Стоун призна дека направил грешка кога гласал за Џо Бајден на претседателските избори во САД во 2020 година. Ова го изјави во...