Tag : Нови Пазар

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Емина Јаховиќ искешира повеќе од 200.000 евра за вила во Нови Пазар (ФОТО)

Васко Спасоски
Иако Емина Јаховиќ живее во Истанбул во раскошна вила која ја доби по разводот со Мустафа Сандал, поп-пејачката одлучила да по своја мерка да скоцка...