19.8 C
Скопје
21:58 - 14 јуни, 2024

Ознака : милан борјан

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

(Фото) Канадскиот голман има жена Србинка – неверојатна убавица, но еве зошто им се лути хрватските навивачи во Катар

Еспресо
Канадскиот голман Милан Борјан е роден во семејство на Срби кои живееле во Книн и избегале од таму во 90-тите за време на распадот на...