Ознака : месинџер

Вести Свет

Огромен прекин на апликацијата „Месинџер“ на „Фејсбук“: Илјадници корисници пријавуваат проблеми

Еспресо
Социјалната мрежа „Фејсбук“ чија најчесто користена апикација е „Месинџер“ моментално не функционира во повеќе земји во Европа и кај нас. Корисниците не можат да пристапат...