24.8 C
Скопје
14:39 - 30 мај, 2024

Ознака : менка

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(Фото сторија) Во преубавото Пештани – преубав двор, Менка ни ги отвора вратите на цветното царство покрај Охридското Езеро

Ј.К.Д
Разговараме со Менка Чичоска, дама со широка насмевка и огромна љубов кон природата, а која исто толку љубов вложува и во работата што ја работи...