Ознака : Марко Јанковиќ 187

Лајфстајл Сцена

Се откажаа од шоубизнисот, а заработуваа стотици илјади долари: Погледнете со што се занимава менаџерката на Тоше Проески (ФОТО)

Igor
Шоу-бизнисот е многу привлечна професија кое носи многу бенефиции, но и одзема многу од приватниот живот. Меѓутоа има многу кои не можат да го издржат...