Ознака : Маријан Стојановски

Ви Препорачуваме Наши Фаци Слајдер Сцена

Маријан Стојаноски го прослави својот роденден со мала забава (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачот кој го испеа незаборавниот хит „Роденден, мала забава“ во една од неговите најпознати песната „Подарок“, Маријан Стојаноски пред неколку дена го прослави својот роденден....