Маријан Стојаноски го прослави својот роденден со мала забава (ФОТО)

Пејачот кој го испеа незаборавниот хит „Роденден, мала забава“ во една од неговите најпознати песната „Подарок“, Маријан Стојаноски пред неколку дена го прослави својот роденден.

Она што беше посебно за овoгодинешниот роденден на Маријан е тоа што првпат го прослави со сопругата Наташа и нивната ќерка Вероника која се роди летово.

Заради ситуацијата со пандемијата на коронавирус, Маријан роденденот го прославил дома, со торта во вид на грамофонска плоча и микрофон.

Неговите пријатели, соработници и обожаватели му го честитаа роденденот, а многу од нив му честитаа токму со песната „Подарок“.

За потсетување, Маријан и Наташа официјално стапија во граѓански брак кон крајот на месец јуни годинава, непосредно пред да се роди нивната ќерка, додека свршувачката се случи претходната година.

Слични објави

Нема среќа во љубовта! Коки се разведе и од втората сопруга! (НЕ ОБЈАВУВАЈ)

Igor

Бекамови ги разлутија соседите: Ги молат да престанат со преправање на имотот

Еспресо

КАРЛЕУША ДИВЕЕШЕ НИЗ БЕЛГРАД: Прво седна во БЕСНАТА кола, а потоа направи нешто за што се ОДИ ВО ЗАТВОР! (ВИДЕО)

Igor

Леонардо Дикапиро донираше 15 милиони долари за спас на ретките видови животни

Слободен печат

Само делува самоуверено: Роби Вилијамс откри зошто одбил да го замени Фреди Меркјури во „Queen“

Еспресо

Маја Шупут: Ништо не може да не спречи да се бакнуваме (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

Осумнаесет + 3 =

Слични објави

Објавени потресните мемоари на славниот актер во врска со Анџелина Џоли: Таа е ангел, најголем од сите…

Еспресо

Турунџиева го направи првото селфи со внукот (ФОТО)

Igor

Бизарно видео од кралицата на попот ја згрози планетата: Мадона и по 30 години успеа да ги шокира обожавателите (ВИДЕО)

Igor

По 10 години раскинаа: Една од најубавите српски пејачки сега е сингл! (ФОТО)

Igor

Фановите и оставија брутални коментари – Изгледаш како да те држат како заложник (ФОТО)

Еспресо

Бомбетина и во петтата деценија: Тајра Бенкс (45) се соблече во минијатурно бикини, жешкото видео направи хаос на интернет (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian