24.8 C
Скопје
12:29 - 25 мај, 2024

Ознака : манифестирање

АстроСлајдерХороскоп

ПРИРАЧНИК ЗА МАНИФЕСТИРАЊЕ: Искористете ја енергијата на полната месечина

Еспресо
Многу луѓе ја чувствуваат енергијата на полната месечина. Ова секогаш значи дека Сонцето и Месечината се во спротивни знаци на зодијакот. Тоа е време исполнето...