21.8 C
Скопје
16:13 - 30 мај, 2024

Ознака : македонски јадења

Ви препорачуваме на СПДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(ФОТО) МАКЕДОНСКИ СПЕЦИЈАЛИТЕТИ ПО КОИ „ПОЛУДЕА“ ХРВАТИТЕ: Вака изгледа кога Македонка организира вечера во Риека!

А.Б.
Уживање во морското крајбрежје, целодневниот есенски дожд и… нешто малку поинакво. Вчеравечер жителите на Риека беа дел од посебен настан – вечер за искусување македонски...