18.8 C
Скопје
22:48 - 19 мај, 2024

Ознака : макартни

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Пол Макартни со поддршка за Џони Деп, на концерт проектирано видео – публиката врескала „Џони, Џони..!“

Еспресо
Веќе со недели, целиот универзум на ѕвездениот систем на некој начин е вклучен во судењето на Џони Деп и Амбер Херд, но не само светот...