10.8 C
Скопје
05:50 - 23 мај, 2024

Ознака : Мајкл Бубле

ЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Која е Луисана Лопилато, секси сопругата на Мајкл Бубле: Ѕвездата од аргентиски серии е една од најубавите жени во светот

Еспресо
Луисана Лопилато е сопруга на познатиот канадски пејач Мајкл Бубле, а заедно имаа четири деца, од кои ќерката неодамна се роди, а ѝ дадоа прекрасно...
СветСлајдерСцена

(Фото) Мајкл Бубле и Луисана Лопилато родители по четврти пат: Девојчето доби симболично име

Еспресо
Четврто детенце за популарниот пејач и музичар Мајкл Бубле и глумицата Луисана Лопилато, а веста ја објавија самите „нови“ родители, на социјалните мрежи, каде споделија...