14.8 C
Скопје
06:45 - 22 мај, 2024

Ознака : маета

СветСлајдерСцена

(ВИДЕО) СНИМАЛА СПОТ СО ЗМИИ, ЕДНАТА ЈА КАСНАЛА ПО ЛИЦЕТО: Никогаш повеќе!

И. Т.
Американската пејачка Маета на социјалните мрежи сподели видео од снимањето на  спотот за песната „Bitch Don’t Be Mad“ во кое ја каснува змија. „ЕВЕ Низ...