34.8 C
Скопје
15:13 - 24 јуни, 2024

(ВИДЕО) СНИМАЛА СПОТ СО ЗМИИ, ЕДНАТА ЈА КАСНАЛА ПО ЛИЦЕТО: Никогаш повеќе!

Американската пејачка Маета на социјалните мрежи сподели видео од снимањето на  спотот за песната „Bitch Don’t Be Mad“ во кое ја каснува змија.

„ЕВЕ Низ што поминувам за да ти правам видеа за вас. Никогаш повеќе“, напиша 21-годишната пејачка во описот на видеото што го објави.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maeta (@maetasworld)

Во краткото видео пејачката лежи на тепих и е опкружена со змии. Таа е облечена во црна чипка и се насмевнува пред една од змиите кога таа нагло ѝ се приближи и ја касна по брадата.

Маета очигледно била изненадена од каснувањето и панично ја оттурнала змијата. Пејачката имала голема среќа бидејќи змиите не биле отровни, па единствениот проблем било
болното каснување.

Слични објави

Ива Илинчиќ сведочи против Мика Алексиќ: Српската актерка доби голема поддршка пред судот во Белград

Еспресо

(Видео) Рада Манојловиќ се мачи да го собере бакшишот: Пејачката ги редеше парите на чинија

Еспресо

(Видео+фото) Болната Селин Дион дојде на концертот на хрватскиот музичар Стјепан Хаусер, а тој ѝ посвети специјална песна

Еспресо

Љубовен хороскоп за сите хороскопски знаци (од 24 до 30 јуни): Близнаците да заборават на минатото, Лавовите да искажат љубов со зборови…

еспресо

Бен Афлек за првпат проговори за кризата со Џенифер Лопез: „Особено ги погодува моите деца…“

еспресо

Депресивна изјава на Јелена Карлеуша: „Можеби еден ден само нема да се појавам…“

еспресо
Се вчитува....