25.8 C
Скопје
13:55 - 25 мај, 2024

Ознака : лула да силва

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

„Зеленски е дел од спектаклот“: Што зборува Лула да Силва за Русија и Украина

Ј.К.Д
Лула да Силва го победи Жаир Болсонаро на претседателските избори во Бразил. Поранешниот бразилски претседател Луис Инасио Лула да Силва го победи актуелниот претседател Жаир...