14.8 C
Скопје
06:48 - 22 мај, 2024

Ознака : лореал

Uncategorized

Голи рамена и високи шлицови, а сепак сите гледаа во девојката закопчана од глава до пети! (ГАЛЕРИЈА)

Слободен Печат
Ова случување не бараше врвен гламур, па славните дами се одлучија за поелегантни и шик решенија,  а изгледот на Хелен Мирен ги освои повеќето модни...