10.8 C
Скопје
06:20 - 23 мај, 2024

Ознака : лепосава

БалканСлајдерСцена

СЕ ОГЛАСИ КОНКУРЕНЦИЈАТА НА СИЛВАНА АРМЕНУЛИЌ: Поради саканиот ме тепаше, гребеше, тегнеше за коса…

Еспресо
Денес 83-годишната Лепосава Јанков, поранешна службеничка на ПТТ, а поранешна девојка на сопругот на фолк ѕвездата Силвана Арменулиќ – популарниот југословенски тенисер Радмило Арменулиќ, се...