Tag : кршливост

Сцена Убавина

Четири грешки поради кои ноктите се уништуваат

Igor
Тајната на убавите и негувани нокти не е во тоа постојано да се лакирани или третирани со гел-маникир, туку напротив, тоа се две од четирите...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian