24.8 C
Скопје
02:49 - 23 јуни, 2024

Ознака : кинолошки судија

Ви ПрепорачувамеЗдрави навикиЗдравјеСлајдер

Липо искуство на Зоран Најдовски, кинолошки судија: Маснотиите се стопија, се претворија во енергија

Ј.К.Д
Најдовски за липосукциската исхрана знаел одамна, преку медиумите, но најпосле се одлучил да го проба третманот по препорака на свој близок пријател, кој веќе ја...