20.8 C
Скопје
07:21 - 13 јуни, 2024

Ознака : ким кардапијан

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

ВРТОГЛАВО: Фустанот на Мерилин Монро што го носеше КИМ КАРДАШИЈАН на Мет гала вреди 4,8 милиони долари!

Еспресо
Шеесет години по познатиот настап на Мерлин Монро во Медисон Сквер Гарденс каде му ја испеа  песната „Среќен роденден“ на претседателот Кенеди, нејзиниот легендарен фустан...