15.8 C
Скопје
07:15 - 22 мај, 2024

Ознака : ќерка Грациела

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) „И ПЛАНИНИ ЌЕ ПОМЕСТАМ ЗА НИВ, МОЈАТА ДУША И ЖИВОТ“: Андријана Алачки на ручек со својата ќерка Грациела и внуката Јана

М. Р.
Нашата позната пејачка на народна музика Андријана Алачки на својот инстаграм-профил објави фотографија со својата ќерка Грациела и внуката Јана. Три генерации на еден убав...