Ознака : Кендра Ласт

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Сандра Африка го „фрцкаше“ задникот во Гевгелија, а позната светска порно-ѕвезда ѝ остави коментар! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Изминатиот викенд познатата српска пејачка Сандра Африка гостуваше во една позната дискотека во Гевгелија и како и што се очекувало, таа направила забава за паметење....