11.8 C
Скопје
19:09 - 20 април, 2024

Ознака : кејли џенер

ВестиСлајдер

Кајли Џенер и Скот Тревис ја продаваат својата фантастична куќа во Лос Анџелес ФОТО

Еспресо
Преубава куќа продаваат Кајли Џенер и Скот Тревис во Лос Анџелес. Цената е баснословна – неверојатни 21,9 милиони евра. Овој прекрасен дом се простира на...