20.8 C
Скопје
01:08 - 18 јуни, 2024

Ознака : католичко училиште

Секојдневие

Девојка била исфрлена од католичкото училиште, поради роденденска торта во боите на виножитото (ФОТО)

Еспресо
Тинејџерка во Кентаки била избркана од средното католичко училиште откако на друштвените мрежи се појавила нејзина фотографија од прославата на 15-от роденден на кој носела...