21.8 C
Скопје
01:31 - 13 јуни, 2024

Ознака : Касија Галанио

СветСцена

Поранешната принцеза од Катар е пронајдена мртва во својот дом во Марбела

Еспресо
Касија Галанио (45) беше трета сопруга на милијардерот Абделазиз бин Калифа Ал Тани (73), вујко на сегашниот емир на Катар. Касија тврдеше дека нејзиниот поранешен...