36.8 C
Скопје
16:54 - 18 јуни, 2024

Ознака : карол џи

СветСлајдерСцена

Другарката на Шакира, Карол Џи се повлекува од музиката: „Имам многу таленти што сакам да ги истражам“

еспресо
Карол Џи ги изненади своите фанови објавувајќи дека се повлекува од музиката и тоа ќе го направи годинава! Фановите се шокирани од тоа што го...