Ознака : карираниот

Секојдневие

Го зазема модниот трон: По анимал и карираниот, пристигна „must have“ принтот!

Igor
Вистинско летно освежување… одличен летен принт! Станува збор за цветниот принт кој ги излуде модените трендсетерки на Инстаграм, а кој совршено се вклопува во летните...