20.8 C
Скопје
02:06 - 18 јуни, 2024

Ознака : Кардашијан

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Како изгледаат сестрите Кардашијан без фотошоп и пластични операции: Тешко ќе ги препознаете!

Еспресо
На ТикТок е споделен клип на кој се гледа како сестрите Кардашијан позираат за семејна фотографија, а потоа се претставени неколку години наназад – покажувајќи...