22.8 C
Скопје
00:17 - 18 јуни, 2024

Ознака : капче

БалканСлајдерСцена

Ретко кој го видел во ова издание: Погледнете како изгледа Харис Џиновиќ без капа на глава! (ФОТО)

Васко Спасоски
Еден од најпознатите пејачи на севдалинки,  Харис Џиновиќ пред 30 години бил активен риболовец, па се појави фотографија на која тој се фали со уловот....