18.8 C
Скопје
06:44 - 13 јуни, 2024

Ознака : Калина Велковска

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Ги „шекна“ Бугарите со својот настап: Уште еден македонски талент „избега“ во соседството! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Социјалните мрежи од вчера се преплавени со настапот на Калина Велковска која со својот перформанс во музичкото шоу „Гласот на Бугарија“ ја натера жирикомисијата да...