23.8 C
Скопје
04:42 - 23 јуни, 2024

Ознака : кал пен

СветСлајдерСцена

(ФОТО) ВОН ЅИДОВИТЕ: Кал Пен сподели со јавноста дека е геј и го покажа партнерот

Еспресо
Кал Пен, американски актер со индиско потекло, кога го знаеме по улогите во серијата „Доктор Хаус“ и франшизата „Харолд и Кумар“, откри на јавноста дека...